Sang de Lune
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Real RP
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 DIETRICH, Isabella

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Isabella Dietrich
Human
Human
Isabella Dietrich


Posts : 105
Join date : 2012-08-02

DIETRICH, Isabella Empty
PostSubject: DIETRICH, Isabella   DIETRICH, Isabella Icon_minitimeThu Aug 02, 2012 4:54 am

I am the one who lived forever,
I am infinite for the finite time
I am Isabella Maria Dietrich.

DIETRICH, Isabella Caption_001

You think it's easy to change yourself in a 1000 years?


Full Name:
Isabella Maria Dietrich

Nicknames:
Isa, Bella

Age:
Answer here

Job:
18 ani

Rasă:
Om



In this gray world, I can choose my colours.

Likes:
#ploaia
#noaptea
#vinul rosu
#linistea
#romanele de dragoste
#ciocolata
#luna plina
#plimbarile lungi


Dislikes
#bagaciosii
#anotimpurile mult prea reci
#prostia
#cei ce profita
#plictiseala
#sa i se spuna ce sa faca
#pepenele rosu


Personality
Este o fire foarte schimbatoare, te poti astepta la orice din partea ei.Este o persoana sincera si spune tot ce are de zis in fata, nu ii pasa daca persoana o crede sau nu. Poate fi incapatanata si nu asculta de nimeni.Nu tine conta de parerea cuiva, facand doar ce o taie capul.
Poate fi rece si indiferenta, dar atenta la detalii ceea ce facea totul perfect.Nu prea ii scapa nimic, dar are momente cand nu este atenta la ce se intampla in jurul ei. Poate fi pierduta in lumea ei si atunci nu mai ai cum sa vorbesti cu ea.Comenteaza mult, fara sa tina cont la cine si ce avea sa se intample dupa.
Uneori poate fi copilaroasa si foarte inocenta, dar depinde de caz.




You will sink into my past, because it's darkness scares you.

Parents:
Elena Dietrich-mama, moarta
Alexander Dietrich-tatal


Siblings
Andrew Dietrich-gfratele

Short History
S-a nascut in Germania, Berlin .Mama ei murise la nasterea fetei, lasand-o impreuna cu tatal si fratele mai mare. De mica a avut o atractie pentru pian si in prezent a devenit un hobby, singura chestie ce o calmeaza. Nu stie nimic de mama ei, nu a intrebat niciodata, dar a avut o copilarie cat se poate de normala, in afara certurilor cu tatal ei . S-a mutat intr-un final , pentru a reincepe o noua viata , desi nu mai vorbeste aproape deloc cu tatal ei, continua sa tina legatura cu fratele ei.
Back to top Go down
Stefan de Nobili
Vampire
Vampire
Stefan de Nobili


Posts : 48
Join date : 2012-08-01

DIETRICH, Isabella Empty
PostSubject: Re: DIETRICH, Isabella   DIETRICH, Isabella Icon_minitimeThu Aug 02, 2012 4:56 am

Acceptată!
Back to top Go down
 
DIETRICH, Isabella
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Sang de Lune :: Show us your true face :: Aplicaţii :: Aplicaţii acceptate-
Jump to: