Sang de Lune
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Real RP
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 my sign is vital, my hands are cold

Go down 
3 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AuthorMessage
Ashley M. Berthold
Vampire
Vampire
Ashley M. Berthold


Posts : 69
Join date : 2012-08-02
Age : 29

my sign is vital, my hands are cold - Page 5 Empty
PostSubject: Re: my sign is vital, my hands are cold   my sign is vital, my hands are cold - Page 5 Icon_minitimeSat Aug 04, 2012 6:49 am

-Nu. Am stat aici tot timpul. zise oftand si privind-o zambind usor. Incearca sa mai dormi putin. sopti iar apoi se dadu jos din pat si se aseza cu fundul pe pervaz, simtind aerul rece.
Putea ramane acolo, oricum altceva nu prea avea de facut.
Back to top Go down
Isabella Dietrich
Human
Human
Isabella Dietrich


Posts : 105
Join date : 2012-08-02

my sign is vital, my hands are cold - Page 5 Empty
PostSubject: Re: my sign is vital, my hands are cold   my sign is vital, my hands are cold - Page 5 Icon_minitimeSat Aug 04, 2012 6:52 am

-Nu mai pot dormi. spuse oftand si ramase in pat.
Zambi incet si statea pe o parte privindu-l.Nu mai putea sa doarma acum, nu mai ii era somn.Ofta incet, intinzandu-se si tricoul ce il purta i se ridicase ceva mai sus de coapse aproape dedesubt la sani. Daca se intoarcea pe o parte i se putea vedea tatuajul de la baza spatelui, dar nu asta era important acum.
Back to top Go down
Stefan de Nobili
Vampire
Vampire
Stefan de Nobili


Posts : 48
Join date : 2012-08-01

my sign is vital, my hands are cold - Page 5 Empty
PostSubject: Re: my sign is vital, my hands are cold   my sign is vital, my hands are cold - Page 5 Icon_minitimeMon Aug 06, 2012 1:03 am

Bă, pipăl, eu vorbesc cu pereţii când pun regulile alea? Scriem pentru noi? Ne chinuim să fie ordine pentru noi? Nu înţeleg. Vreţi să ridic limita de spam? Vreţi bann. Fiţi atente, amndouă.

Quote :
Nu vă cer imposibilul spunându-vă că aveţi de scris trei rânduri jumătate în caracter. Vă las să scrieţi cu jumătate de rând mai puţin în posturile în care subiectul de discuţie este greu de comentat, dar aş vrea să nu se ajungă la un sfert de rând.

Trei jumate. Trei şi 1/2 dintr-un rând. Nu ştiu cum să vă explic, dar e safe să nu scrieţi fix atât. Pentru că în post iese mai puţin. Nu ştiu cum e logica voastră, însă a mea cere warn. Really badly. Poate vă iert, dar să nu vă mai prin cu posturi sub Patru rânduri. Şi un rând este unul cap - coadă, nu cinci cuvinte aici, enter, cinci cuvinte. Nu sunt prima care vă avertizează, dar sper să fiu ultima.
Back to top Go down
Sponsored content





my sign is vital, my hands are cold - Page 5 Empty
PostSubject: Re: my sign is vital, my hands are cold   my sign is vital, my hands are cold - Page 5 Icon_minitime

Back to top Go down
 
my sign is vital, my hands are cold
Back to top 
Page 5 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Sang de Lune :: Înafara orașului :: Pădurea-
Jump to: