Sang de Lune
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Real RP
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Beautiful Dangerous

Go down 
3 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Ashley M. Berthold
Vampire
Vampire
Ashley M. Berthold


Posts : 69
Join date : 2012-08-02
Age : 29

Beautiful Dangerous - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Beautiful Dangerous   Beautiful Dangerous - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 05, 2012 1:15 pm

-Oh, ma scuzi. Vrei sa te duc inapoi acasa? intreba ridicand o spranceana.
Nu intelege ce avea daca o adusese la el acasa, insa nu mai conta.
-Incearca sa dormi, acum esti prea ametita, ti-am luat destul sange. zise stand pe pervaz.
Back to top Go down
Céleste R. Sybille
Vampire
Vampire
Céleste R. Sybille


Posts : 51
Join date : 2012-08-01

Beautiful Dangerous - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Beautiful Dangerous   Beautiful Dangerous - Page 2 Icon_minitimeSun Aug 05, 2012 10:39 pm

Mda, păi noi dăm regulile alea, doar așa, că nu avem ce face și ne gândim să aveți voi mai mult de citit. Aveți pretenții, dar vouă vă este extrem de greu să respectați o amărâtă de regulă. Dar stați, lăsa-ți-mă să vi-o reamintesc:
Quote :
Nu vă cer imposibilul spunându-vă că aveţi de scris trei rânduri jumătate în caracter. Vă las să scrieţi cu jumătate de rând mai puţin în posturile în care subiectul de discuţie este greu de comentat, dar aş vrea să nu se ajungă la un sfert de rând.
Vă cunosc destul de bine pe amândouă să știu că puteți scrie mai mult de atât, așa că nu mai vreau de acum înainte să văd mai puțin de trei rânduri jumate. Și nu 10 cuvinte pe un rând, apoi coborâm unul, mai scriem 10 cuvinte și tot așa.

Back to top Go down
https://dark-night.rpg-board.net
 
Beautiful Dangerous
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Sang de Lune :: Orașul :: Bordel-
Jump to: