Sang de Lune
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Real RP
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 DARKSEA, Serj Andrew

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Serj A. Darksea
Human
Human
Serj A. Darksea


Posts : 9
Join date : 2012-08-05

DARKSEA, Serj Andrew Empty
PostSubject: DARKSEA, Serj Andrew   DARKSEA, Serj Andrew Icon_minitimeSun Aug 05, 2012 5:34 am

I am the one who lived forever,
I am infinite for the finite time
I am Sergey Andrew Darksea.

DARKSEA, Serj Andrew Tumblr_m886h8fqoz1r9fbe2o1_500

You think it's easy to change yourself in a 1000 years?


Full Name:
Sergey Andrew Darksea

Nicknames:
Serj

Age:
22 ani

Job:
Cântăreţ

Rasă:
Om



In this gray world, I can choose my colours.

Likes:
- Iarna
- Să se plimbe
- Joia
- Vinul
- Berea
- Ţigările


Dislikes
- Brunetele
- Ochii mari
- Să se plimbe inutil
- Să aştepte
- Sâmbăta
- Săptămânile fără nicio schimbare


Personality
În ciuda a cum arată, Serj este o fire pacifistă şi calmă, cu care rareori ajungi să te cerţi. De multe ori, în loc să se certe cu cineva, îl lasă pe cel în cauză să câştige, fără să se mai complice cu alte probleme. Îi place să se creadă un gentleman atent, deşi, când îl scoţi din pepeni, numai asta nu mai este.



You will sink into my past, because it's darkness scares you.

Parents:
Amalia Darksea - mama
Leonard Darksea - tatăl


Siblings
Nu are

Short History
Tatăl său, un important afacerist englez, s-a mutat în Franţa pentru a dezvolta o nouă filială a firmei sale. Aici se întâlneşte cu fiica unuia dintre prietenii unuia dintre angajaţii săi, Amalia. Se îndrăgosteşte nebuneşte de ea, acceptând faptul că ea face parte dintr-o familie extrem de săracă. Părinţii săi nu au fost de acord, însă asta nu mai conta. S-au căsătorit la câteva luni după ce s-au cunoscut, un an mai târziu, pe lume venind Serj. A avut o copilărie relativ normală, până când a venit să studieze aici, unde s-a îndrăgostit de un vampir.
Back to top Go down
Stefan de Nobili
Vampire
Vampire
Stefan de Nobili


Posts : 48
Join date : 2012-08-01

DARKSEA, Serj Andrew Empty
PostSubject: Re: DARKSEA, Serj Andrew   DARKSEA, Serj Andrew Icon_minitimeSun Aug 05, 2012 5:37 am

Acceptat!
Back to top Go down
 
DARKSEA, Serj Andrew
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Sang de Lune :: Show us your true face :: Aplicaţii :: Aplicaţii acceptate-
Jump to: