Sang de Lune
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Real RP
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Black Etoile

Go down 
2 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Kane Reese
Vampire
Vampire
Kane Reese


Posts : 47
Join date : 2012-08-05
Age : 30

Black Etoile - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Black Etoile   Black Etoile - Page 3 Icon_minitimeSun Aug 12, 2012 12:37 pm

Abia acum putea observa clar problema ce o avea la nivelul gleznei iar incercarile tipului de-a se ridica nu facea decat sa ii agraveze starea, asta era clar. Il lasa sa vorbeasca fara a spune nimic, privindu-l doar atent, pastrand distanta si tacerea pana in clipa cand acesta ii intinse cheile, facandu-l sa ofteze adanc. Dadu negativ din cap, ridicandu-se in picioare ca sa poata sa se apropie mai mult de el, oprindu-se in dreptul gleznei acestuia, stand iarasi pe vine.
-Nu plec...Nu fara tine...
Spuse mai mult bolborosit insa se putut auzi foarte bine. Ii atinse glezna cu degetele sale reci ca sa vada mai exact ce se intamplase si sa-l poata ajuta. Tatal sau era medic si il invatase foarte multe in toti anii astia. Practi, vazuse cu proprii ochi schimbarile pe care medicina le suferise, crescuse odata cu ea si se dezvoltase impreuna insa, in situatia de fata, nu-l putea ajuta prea mult. Se ridica in picioare si isi dadu camasa jos, rupand-o fasii cu foarte mare usurinta, ca apoi sa le foloseasca pe glezna acestuia printr-o metoda ce se numea sugrumare si smulgere. Ii sugruma glezna ca apoi sa i-o smulga ca sa o pozitioneze corect, infasurand-o bine.





Back to top Go down
Schewzow Joseph

Schewzow Joseph


Posts : 40
Join date : 2012-08-10

Black Etoile - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Black Etoile   Black Etoile - Page 3 Icon_minitimeSun Aug 12, 2012 10:24 pm

Îl privi în timp ce acesta îi spuse că nu pleacă fără el , buzele curbându-i-se într-un mic zâmbet . Ochii încercau să îi distingă trăsăturile, însă era în zadar acest lucru . Auzi un sunet oarecum ciudat, privind nedumerit cu privire la asta, , mușcându-și buza inferioară . Brusc își simți piciorul atins , acțiune pe care ar fi vrut să o oprească , însă conștientiza ca puștiul nu putea să îi facă nimic . Dar , nu după mult timp , când simți parțial ceea ce i se întâmplă, scoase un țipăt ascuțit , după care mormăi de durere . Acel ceva , ce i-l făcea la picior îi străpunse atât inima , cât și coloana vertebrala .. ca apoi sa se extindă în întregul corp . Tuși , întinzându-și mâinile în față , apuncându-l pe puști de umeri și trăgând aproape de el . Mișcarea fuse una destul de bruscă , astfel încât Joseph să se bucure din niu de buzele acestuia , cum și îi fuse intenția . Mâna dreaptă coborî pe barbia acestuia , ținând-o pentru a-l putea săruta , fără ca acesta să se retragă . Însă . aceasta a fost o contopire a buzelor , și nimic mai mult . După , Joe se retrase , continuând să tușească .
Îmi placi puștiule .
Murmură cu o oarecare neobișnuită ușurință în voce .
De prima oară când te-am văzut . Nu e nimic nou acum . Îmi pare rău pentru cum m-am comportat . Doar că nu vroiam sa te văd în astfel de ipostaze . Preferam să urli la mine-n brațe .. decât așa .
Spuse, moment în care-și aprinse o altă țigară , ducând-o la buze și trăgând fumul în piept . Bricheta o ridică , pentru a-i conferi o oarecare vizualitate , ca apoi să îi întâlnească chipul băiatului .
Iar acum .. pari mult mai frumos . Așa ești perfect !
Back to top Go down
Kane Reese
Vampire
Vampire
Kane Reese


Posts : 47
Join date : 2012-08-05
Age : 30

Black Etoile - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Black Etoile   Black Etoile - Page 3 Icon_minitimeMon Aug 13, 2012 6:31 am

Acel tipat al tipului ii dadea de veste lui Kane de gravitatea ranii pe care o avea, de durerea pe care o suferea insa, mai incolo, avea sa ii multumeasca pentru asta. In clipa cand acesta il apuca de umeri, tragandu-l brutal la pieptul sau ca apoi sa ii cuprinda buzele intr-un nou sarut il lasa pe brunet fara cuvinte, facandu-l sa-l priveasca pe Joshua cu ochi mari, de-a dreptul uimit. Nu stia ce sa faca, cum sa reactioneze; era mult prea socat ca sa poata spuna ceva, iar de rupt sarutul nu putea din cauza ca-i apucase barbia. Stranse din ochi cand lipsa aerului deveni o problema, bucurandu-se enorm de oxigenul proaspat cand sarutul lua sfarsit, retragandu-se la locul lui, privindu-l confuz pe brunet in timp ce vorbea. Isi lasa privirea in jos, acele cuvinte ametandu-l de tot, nestiind ce sa mai creada insa... parca spunea adevarul, asa simtea.
-Tu nu crezi despre mine altceva decat ca sunt un prostituat si un monstru insa... nu ma cunosti destul de bine incat sa ma judeci. Poate ca multi ma doresc in patul lor insa nici nu sti de cat timp nu am mai facut-o cu cineva iar monstru nu sunt. Am renuntat la sange cu foarte multi ani in urma, toate puterile imi sunt sigilate si nu le pot folosi. Nu sunt un monstru, si in nici un caz nu sunt un prostituat. Faptul ca am vrut sa o fac cu tine a fost pentru ca te consideram special, pentru ca te placeam, insa esti prea prost ca sa vezi asta.
Stramba din buze, asezandu-se turceste in fata lui, cazand pe ganduri. Trebuia sa faca cumva ca sa scape din locul asta insa ce chiar nu stia iar asta incepea sa-l enerveze.





Back to top Go down
Schewzow Joseph

Schewzow Joseph


Posts : 40
Join date : 2012-08-10

Black Etoile - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Black Etoile   Black Etoile - Page 3 Icon_minitimeMon Aug 13, 2012 7:38 am

Îl privi în timp ce vorbise , știind că așa este. Îl credea . Zâmbi , simțind cum interiorul său este încălzit de ceva anume , ceva ce nu era de explicat . Oftă , dând pozitiv din cap și după , întinzându-se pentru a-l prinde de mâini , trăgându-l în brațele sale . Acum micuțul trup al vampirului se afla pe picioarele lui Joseph , corpului fiindu-i presat pe pieptul bărbatului . Asta dorea . Asta căutase . Își lăsă mâinile în jurul taliei acestuia . strângându-l cu forță . Inima îi bătea într-un mod rapid , simțindu-se fericit .
Nu ești un monstru . Și niciodată nu vei fi .
Murmură în timp ce îi văzu chipul palid , pielea gâtului și mâinile oarecum vulnerabile . Nu se hrănea cu sângele omului ? Practic ,asta, indiferent de oricare alt mod , ar duce la moarte . Se strădui să îl întoarcă spre el , buzele vampirului poziționându-le în dreptul gâtului său .
Poți s-o faci . Ar fi plăcerea mea de a te hrăni frumosule .
Zise în timp ce mâna dreapta i se mișca în dreptul coloanei vertebrale ale brunetului . Ochii i s-au închis , zâmbind într-un mod excesiv . Ăsta era sentimentul .
Back to top Go down
Kane Reese
Vampire
Vampire
Kane Reese


Posts : 47
Join date : 2012-08-05
Age : 30

Black Etoile - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Black Etoile   Black Etoile - Page 3 Icon_minitimeMon Aug 13, 2012 7:46 am

Se lasa tras la pieptul acestuia fara a mai opune rezistenta, stand destul de comfortabil. Se simtea in siguranta asa, atat de aproape de el, auzindu-i inima cum ii batea in piept, simtindu-i parca sangele cum isi facea loc prin vene si circula in intregul corp, pulsand de viata. Isi inchhise scurt ochii pentru o clipa, zambind cand auzi ca el nu il mai considera un monstru. In sfarsit intelesese si el cum statea treaba pe-aici, desi putin cam tarziu insa, mai bine mai tarziu decat niciodata. Deschise brusc ochii cand brunetul ii pozitiona buzele la propiul gat, cerandu-i practic sa il muste si sa se hraneasca cu sangele acestuia, simtind cum repulsia pentru acest lucru crestea din ce in ce mai mare in el. Se smulse brusc din bratele lui doar pentru a sta la doar cativa centimetrii departare de chipul lui, dand vehement din cap.
-Nu, nu am sa o fac! Nu am sa ma hranesc cu sange iarasi si in nici un caz cu sangele tau! Orice-ar fi, nu ma voi hrani cu sange.
Il privi incruntat, neintelegand ce tot era cu el de il obliga atat sa consume sange. Stia ca fara el prea mult nu mai avea insa se hranea uneori cu sange animal si asta il ajuta foarte mult. Ii potolea foamea si ii reda fortele insa nu inde-ajuns incat sa rupa sigiliul.
-Trebuie sa gasim o cale sa plecam de-aici...





Back to top Go down
Schewzow Joseph

Schewzow Joseph


Posts : 40
Join date : 2012-08-10

Black Etoile - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Black Etoile   Black Etoile - Page 3 Icon_minitimeMon Aug 13, 2012 7:55 am

Oftă când îi auzi refuzul , ca apoi să îi observe reacția , îi prinse bărbia, lăsându-l să zică ceea ce avea de spus . Ochii i s-au deschis , sărutându-l apasat pe buze , strecurându-și limba printre buzele sale, trecându-și-o peste caninii acestuia . Îi simțea . Era acolo și erau destul de ascuțiți cât să îi străpungă orice . Se îndepărta de el puțin , sărutându-l pe frunte.
Dacă o faci , te plac la fel de mult .
Murmură , arcuindu-și buzele într-un zâmbet. Acea senzație nu îl lăsa . Îl făcea dependent și îi cerea din ce în ce mai mult . Îl dorea al năibii .
După ce scăpăm , te vreau doar pentru mine. Să te știu și să fii doar al meu . Da?
Întrebă , după care îi imobiliză din nou bărbia , strecurându-și din nou limba în cavitatea bucală a brunetului , tăindu-și-o în unul dintre caninii puștiului . Simți o înțepătură , închizându-și ochii . Sângele i se scurgea în gura acestuia , Joseph simțindu-se cu mult mai apropiat de patronul său . Și oricum , acum acesta nu avea de ales . Trebuia ori să îi sugă sângele , ori să își adauge o problemă față de cele pe care le avea.
Back to top Go down
Kane Reese
Vampire
Vampire
Kane Reese


Posts : 47
Join date : 2012-08-05
Age : 30

Black Etoile - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Black Etoile   Black Etoile - Page 3 Icon_minitimeMon Aug 13, 2012 8:06 am

Se lasa sarutat, inchizandu-si lent ochii pentru a putea profita din plin de acele clipe, simtindu-i limba pe caninii ascutiti insa nu reactiona in nici un fel. Ii raspunse chiar la sarut, tragand adanc aer in piept atunci cand sarutul lua sfarsit, lasandu-se sarutat pe frunte. Cuvintele acestuia il luara total pe nepregatite, uimindu-l la culme insa facandu-l sa zambeasca. Stia de prietena lui.,.. insa tot vroia sa fie numai al lui asa ca dadu afirmativ din cap, avand sa duca pana la capat problema cu fata aia ce i-ar putea periclita fericirea alaturi de el. Odata ce Joseph il dorea, insemna ca pe ea nu o mai iubea, nu? Dei asa avea sa fie mult mai usor. Ii accepta si noul sarut asta pana cand a simtit cum sangele incepuse sa ii umple gura, marind involuntar ochii. Ar fi vrut sa se indeparteze de el insa brunetul il tinea mult prea ine ca sa poata scapa. Nu avu incotro si inghiti tot acel sange, simtind cum ceva din el incepea sa fiarba, cum demonul din el se trezea la viata. Intregul corp il durea acum, incepand sa se zbata ca sa scape din bratele tipului, ochii lui fiind acum de un rosu amenintator, ghearele isi facura aparitia fiind mai negre ca oricand iar tenul lui incepuse sa straluceasca morbid in intuneric. Reusi sa se indeparteze putin de el incat sa rupa sarutul, lasand un tipat groaznic sa se auda, simtind cum pieptul ii lua foc. Il apuca pe Joseph de camasa, ghearele lui sfartecandu-i materialul in timp ce il inclestase in pumni, cuibarindu-se la pieptul acestuia, torturat de acea durere groaznica.




Back to top Go down
Schewzow Joseph

Schewzow Joseph


Posts : 40
Join date : 2012-08-10

Black Etoile - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Black Etoile   Black Etoile - Page 3 Icon_minitimeMon Aug 13, 2012 8:21 am

Îi auzi atât de clar acel țipăt , simțind cum ceva nu îl lăsa să intervină , În schimb , se făcu resimțită o presiune la nivelul pieptului ce-i blocă respirația . Privirea i se îndreptă confuză asupra umerilor săi fiindu-i oarecum frică . Ce făcuse ? Își mișcă , greu . mâinile , strângându-l în brațe . Nu știa ce se întâmplă , însă dacă avea nevoie de mai mult sânge , avea să îl dea fără a se gândi .
Haide micuțule . Ce e ?
Întrebă îngrijorat , în timp ce-și mușcă buza inferioară . Tocmai comisese o greșeală . Trebuia să îl fi ascultat , fără să-l oblige .
Îmi pare rău . Ascultă . Dacă vrei , poți lua sângele meu .
Spuse , aplecându-se pentru a-l săruta pe creștetul capului . Își simțea și umerii zgâriați , fiind o senzație usturătoare . De ce se întâmpla asta ? Tuși scurt , din nou și din nou , până își simți plămânii pe un ultim frum . Dar desigur , și asta era o simplă senzație . Oftă , după care încercă să i îndrepte chipul băiatului spre el . Dorea să se asigure că e bine
Back to top Go down
Kane Reese
Vampire
Vampire
Kane Reese


Posts : 47
Join date : 2012-08-05
Age : 30

Black Etoile - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Black Etoile   Black Etoile - Page 3 Icon_minitimeMon Aug 13, 2012 8:31 am

Stranse puternic din ochi incercand sa isi potoleasca durerea si setea ce o simtea acum. Gatul il ardea si il simtea atat de uscat, fiecare organ din el ii cerea mai mult sange iar Kane nu vroia sa le dea. Insa stia ca in ritmul asta nu avea sa reziste prea mult pana ce intregul corp avea sa ii cedeze in cele din urma. Ii auzea cuvintele brunetului insa habar nu avea ce ii cerea. Isi ridica privirea asupra lui, respirand cu foarte mare greutate. Isi duse ghearele de la o mana pe pielea fina a gatului lui Joseph, plimbandu-le putin fara a-l rani. Isi inchise ochii, strangand din ei, avand o expresie faiala ce exprima numai suferinta.
-Ia..Iarta-ma...
Spuse ca apoi sa isi infinga coltii in gatul acestuia, simtind cum sangele ii umplea iarasi gura. Pupilele incepuse sa i se dilateze iar rosu era din ce in ce mai intens. Sugea acel lichid cu o pofta ce nu putea fi descrisa in timp ce cu o mana ii prinse parul ce ii acoperea ceafa, tragandu-i capul mai pe spate ca sa aibe mai mult loc. Corpul incepuse sa i se incalzeasca, fiecare muschi se contracta creand durere insuportabila iar, in secunda urmatoare, ceva din el s-a rupt iar o pereche de aripi negre, gigantice isi facu aparitia din omoplatii lui, creand in jurul lui o ploaie de pene negre ca smoala. Isi inchise scurt ochii, retragandu-si caninii din gatul lui, trecandu-si lent limba peste rana, aceasta vindecandu-se imediat. Respira greu, indepartandu-se putin de el, avand capul aplecat in jos in timp ce aripile lui ii dadeau un aer demonic.
-C-ce-am facut...?



Back to top Go down
Schewzow Joseph

Schewzow Joseph


Posts : 40
Join date : 2012-08-10

Black Etoile - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Black Etoile   Black Etoile - Page 3 Icon_minitimeMon Aug 13, 2012 8:38 am

Îi simți ghearele pe pielea sa, inchizandu-și ochii și înclestandu-si dintii , semn ca pentru prima oara ii era frica . Isi opri respiratia , zambind cand pustiul isi ceru scuze , ca apoi sa scoata un alt tipat , gatul lui fiind muscat. Simtea cum sangele-i circula cu mult mai repede pana in locul muscat , zgariindu-l pe gat . Ochii ii erau puternic stransi , iar mainile formate pumni . Il durea . Auzi anumite zgomote , insa nu reusea sa isi deschida ochii . Iar daca o facea, oricum nu era in stare sa vada ceva anume . Intrebarea sa retorica il puse pe ganduri pe Joseph , simtindu-se de parca totul in corpul sau se micsora fara raspuns. Avea nevoie de aer si totusi ceva il oprea din a o face.
Ma bucur ca esti bine.
Murmura , usor greu , ca apoi sa isi deschisa ochii , zambind in acelasi mod excesiv si tampit . Acum se simtea cu mult mai bine. avand in vedere ca si pustiul sau trebuia sa fie . Si-ar fi sacrificat orice din corp , doar pentru ca brunetul sa nu pateasca nimic .
Saruta-ma !
Zise slab , ducandu-si mana dreapta la nivelul gatului . El nu putea concepe un sarut . Era prea slabit .
Back to top Go down
Kane Reese
Vampire
Vampire
Kane Reese


Posts : 47
Join date : 2012-08-05
Age : 30

Black Etoile - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Black Etoile   Black Etoile - Page 3 Icon_minitimeMon Aug 13, 2012 8:45 am

Isi ridica privirea asupra lui, simtind cum un sir de lacrimi fine incepuse sa ii curga pe obraji. Vampirii nu plangeau, insa el o facea caci o parte din el era om chiar daca se nascuse vampir pur sange. O parte din el se putea numi om, simtea ca un om, suferea ca un om. Zambi scurt ca apoi sa se agate gentil de gatul acestuia si sa isi uneasca buzele cu cele ale brunetul, creand un sarut dulce, pasional, astfel transferandu-i o parte din energia sa vitala lui Joseph, vindecandu-i atat rana cat si slabiciunea de care suferea acum. Oprise in cele din urma sarutul ca sa isi duca o mana pe chipul lui si sa-l mangaie gentil, observandu-si ghearele negre, retragandu-si imediat mana. Se ridica repede de pe el, indepartandu-se putin caci abia acum realiza ca revenise la forma lui monstruoasa si ca brunetul il vazuse intr-o asemenea stare. Aripile i se miscau odata cu trupul acestuia insa, pe cat erau de mari, pe-atat de usoare le simtea Kane. Isi incalcase juramantul de-a nu mai consuma sange si rupse sigiliul ce-i incatusase puterile demonice.
-N-ar fi trebuit sa fac asta... Puteam sa te omor, am fost la un pas sa te omor!
Si totul din cauza setei pe care o simtise mai bine de doua secole. Acum se putea numi doar un monstru, mai ales ca bause sangele celui la care tinea si pe care ar fi trebuit sa il protejeze si sa-l pretuiasca.




Back to top Go down
Schewzow Joseph

Schewzow Joseph


Posts : 40
Join date : 2012-08-10

Black Etoile - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Black Etoile   Black Etoile - Page 3 Icon_minitimeMon Aug 13, 2012 8:54 am

Cand ii simti buzele starea sa se schimba complet , dorind mult mai mult .Ceva mai presus de un sarut , mai mult decat orice ar fi avut vreodata . Faptul ca se indeparta ca apoi sa afirme acele lucruri , ii transmise iar lui Joseph valuri de caldura si durere. Era similar unor lovituri , insa cu mult mai puternice si cu efect . Se ridica de jos , fiindu-i mai greu sa mearga , insa , nu se compara cu cea din incipit . Ochii i s-au deschis , ca apoi sa si-i redeschida .
Frumosule , uita . Ceea ce faci ma obliga sa ajung sa te iubesc .
Murmura in timp ce apropierea ii permitea sa ii confere lui Kane un alt sarut . Si desigur , asta si facuse. Joseph il saruta delicat , o caldura navalindu-i in trup . Buzele ii cobora pe barbie , maxilar si dupa pe gat .
De fapt , chiar te iubesc .. Kane .
Afirma sigur pe sine, strangandu-l in brate , insa avand grija la aripile acestuia . Nu stia ca vampirii erau astfel , insa, cu siguranta , nu dorea sa il vada trist . Se indeparta cativa centimetri iar asta doar pentru a-i sterge lacrimile de pe chipul acestuia .
Esti cu mult prea frumos ca sa plangi scumpule .
Back to top Go down
Kane Reese
Vampire
Vampire
Kane Reese


Posts : 47
Join date : 2012-08-05
Age : 30

Black Etoile - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Black Etoile   Black Etoile - Page 3 Icon_minitimeMon Aug 13, 2012 9:01 am

Il privea in timp ce se apropia de el, vrand sa-si ia imediat zborul insa ceva nu il lasase. Ceva il oprise din a se indeparta si mai mult, pironindu-l in loc. Mari involuntar cand ii auzi decleratia brunetului ce il impietri, ca apoi sa se trezeasca sarutat. Bestia din el tocmai fusese imblanzita de catre acele vorbe insa Kane era si foarte confuz in acelasi timp. Isi inchise lent ochii cand ii simti buzele tipului pe barbie, maxilar si dupa gat, inghitind in sec, fiind in stare doar sa-i murmure numele. Se lasa imbratisat, lasandu-si capul pe pieptul acestuia, starea sa de spirit fiind total schimbata acum. Era calm si parca timpul se oprise iarasi in loc pentru el. Il lasa sa ii stearga lacrimile in timp ce il privea atent, tinandu-si mainile pe pieptul lui puternic ce se ridica ritmatic atunci cand respira.
-Joseph...eu...eu...si eu te iubesc!
Realiza acesta in cele din urma, zambindu-i dulce ca apoi sa il stranga iarasi in brate. Traia un vis frumos ce nu vroia sa se sfarseasca insa, urletul unui animal salbatic il facu sa isi aminteasca situatia unde se aflau iar acum ca isi avea puterile, avea sa fie totul diferit.
-Sa ne intoarcem la hotel. Esti prea slabit ca sa conduci iar eu nu ma descurc cu masinile si de zburat nu am sa pot zbura pana la bar. Puterile nu ma vor tine mult insa ma vor tine inde-ajuns cat sa iti tratez glezna si oboseala.




Back to top Go down
Schewzow Joseph

Schewzow Joseph


Posts : 40
Join date : 2012-08-10

Black Etoile - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Black Etoile   Black Etoile - Page 3 Icon_minitimeMon Aug 13, 2012 9:11 am

Pieptul ii tresari intr-un mod dureros cand ii auzi ca si el il iubeste , simtindu-se o persoana cu mult prea vulnerabila . Si totusi , ii placea . Cand vorbi de zbor ii privi inc-o data aripile , inghitind in sec , ca apoi sa i le atinga cu varfurile degetelor . Cum aveau sa mearga-n hotel cu acea pereche de aripi ? Dadu in final din umeri , fiind un raspuns al intrebarilor sale , schitand un zambet .
Desigur . Stii ? Esti frumos chiar si in intuneric .
Spuse amuzat , dupa care-l prinse de mana , schiopatand usor spre hotel . In palma avea bricheta aprinsa , ghidandu-se dupa aceasta .
Insa, fa ceva cu aripile .
Murmura amuzat, dupa acre se opri , sarutandu-l din nou . Nu se putea controla . Vroia sa il sarute pana avea sa isi dea ultima suflare . Era atat de perfect : momentul , el .. impreuna . Ofta , realizand in cele din urma ca se aflau in fata hotelului .
Ah , nu vrei sa stii cat de obosit sunt.
Continua , dand sa vada daca pustiul mai avea sau nu perechea de aripi .
Back to top Go down
Kane Reese
Vampire
Vampire
Kane Reese


Posts : 47
Join date : 2012-08-05
Age : 30

Black Etoile - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Black Etoile   Black Etoile - Page 3 Icon_minitimeMon Aug 13, 2012 9:20 am

Zambi dulce la acel compliment ca apoi sa ineapa sa mearga, incet ce era sigur caci nu ii vindecase complet rana inca. Isi privi aripile cu coada ochiului, oftand adanc in sinea lui. Le dusese dorul insa acum ii erau nefolositoare avand in vedere ca nu putea sa le foloseasca prea mult din cauza timpului limitat ce-l avea la dispozitie. Privi inainte si observa ca erau in fata hotelului, semn ca trebuia sa revina oare-cum la normal. Trase adanc aer in piept si isi ridica putin capul, concentrandu-se, in clipa urmatoare aripile disparandu-i, lasand in urma doar cateva pene negre. Senzatia asta era foarte neplacuta si ii crea fiori in intregul corp ce-l facuse sa se suture ca un caine plouat. Inca putea sa isi ascunda adevarata forma din fericire iar ochii isi revenisera la culoarea lor normala si ghearele disparuse.
-Ah, mult mai bine.
Zambi larg dupa care il trase pe brunet dupa el, mergand lent ca sa nu-l grabeasca si sa ii provoace durere, ajungand in cele din urma in camera de unde plecase, intrand primul, inchizand usa dupa ce tipul intra si el.
-Intinde-te pe pat si am sa ma ocup de glezna ta. De data asta nu o sa te doara, promit. Si cat despre oboseala, am sa o alung si pe ea in caz ca nu vrei sa dormi ca sa te odihnesti. Insa mai repede, pana nu imi pierd puterile de tot.




Back to top Go down
Schewzow Joseph

Schewzow Joseph


Posts : 40
Join date : 2012-08-10

Black Etoile - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Black Etoile   Black Etoile - Page 3 Icon_minitimeMon Aug 13, 2012 9:27 am

Observand ca aripile nu mai erau o piedica , rasufla usurat, incepand sa tuseasca din nou . Plamanii sai erau o adevarata epava in comparatie cu cate tigari fumase pana acum . Pasii sai i-au fost conturati de cei ai baiatului , pana au ajuns in camera de hotel , dand afirmativ in urma celor spuse de acesta . Ii era frica . Insa, avea sa se comporte ca un barbat . S-a intins pe pat , inchizandu-si ochii , dupa care si-i redeschise , privindu-si piciorul . In acel camp vizual aparuse si brunetul , cel pe care acum il privea drept cel mai perfect . Zambi , muscandu-si obrazul drept pe din interior , ca apoi sa se ridice in sezut , afisand o mimica perversa.
Daca ma saruti de las sa umbli la picior .
Spuse amuzat , dupa care isi tuguie buzele , inchizandu-si buzele . Ii placea sa se mai prosteasca din cand in cand . Brusc , deveni serios , lasandu-si privirea asupra pantalonilor lui Kane , in dreptul unde ar trebui sa fie organul acestuia .
Si in plus , acel vampiras puternic m-a starnit . Nu spuneai ca vrei sa fii al meu ?
Intreba in timp ce mainile ii cazura pe suprafata asternuturilor , sprijinindu-se in ele .
Back to top Go down
Kane Reese
Vampire
Vampire
Kane Reese


Posts : 47
Join date : 2012-08-05
Age : 30

Black Etoile - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Black Etoile   Black Etoile - Page 3 Icon_minitimeMon Aug 13, 2012 9:57 am

Se apropie de el dupa ce se intinse pe pat, fiind gata sa-l vindece, asta pana cand il vazu ridicandu-se in sezut, o pozitie deloc buna cand el trebuia sa isi faca treaba. Un chicot se lasa auzit in urma celor spuse de el, mai ales cand il vazu cum isi tuguie buzele, dand negativ din cap. Uneori putea sa fie un adevarat copil rasfatat observa. Insa, ii facu pe plac si ii oferii un sarut scurt, asteptand ca acesta sa se intinda la loc pe pat, insa nu o facu. Ridica o spranceana, continuand sa il asculte, abtinandu-se sa nu rada. Se apropie de el cu un aer foarte pervers, de parca ar fi fost gata sa sara pe el si sa initieze o adevarata partida de sex, insa nu facu altceva decat sa ii ofere o castana drept in mijlocul capului.
-Ai o entorsa, tusesti de zici ca iti dai ultima suflare si esti mai ceva ca un zombi cand vine vorba de energie si tu te gandesti doar la sex? Doamne Joseph, esti de groaza! Haide, intinde-te la loc si lasa-ma sa te vindec apoi o sa faci tot ce vrei. In fond, nu ca ai fi in stare de ceva in starea asta deplorabila.
Incepuse sa rada dupa care isi puse mainile pe umerii lui, fortandu-l sa se intinda. Se duse la glezna ranita si isi puse gentil mana pe ea, o aura de culoare mov incepand sa apara, semn ca procesul de vindecare incepuse. Dupa ce ii vindeca absolut complet glezna, fiind ca noua acum, se apropie de pieptul lui unde isi puse iarasi mana pe el, iarasi aparand acea aura, tratandu-i si problema plamanilor insa alungandu-i si oboseala de care suferea.
-Gata, esti ca nou acum. Si la fix caci puterile mele s-au dus de tot acum.



Back to top Go down
Schewzow Joseph

Schewzow Joseph


Posts : 40
Join date : 2012-08-10

Black Etoile - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Black Etoile   Black Etoile - Page 3 Icon_minitimeTue Aug 14, 2012 6:48 am

Începu să râșă când îi înșirui lucrurile de care suferă , uitându-se la mâinile băiatului ce îl împingeau pe spate . Pe moment, având în vedere modul în care se apropiase de pat, se gândi la o posibilă scenă , dar nu . Se inșelase. Privea agitat ceea ce i se întâmpla , fiind sprijinint în coate . Când brunetul se ridicase până la nivelul pieptului său , își lăsă corpul întins în totalitate , mușcându-și buzele . Era o senzație ciudată , energia curgându-i acum prin vene . Dacă l-ar răni din nou .. ce s-ar întâmpla? Îl speria gândul . Nu vroia să se mai repete acel moment . Și totuși .. ăsta era Joseph : incontrolabil și o fire vulcanică . Ochii i s-au închis , ca apoi să și-i deschidă , văzându-l pe Kane. Era aici . Totul era cât se poate de real . Atunci .. intrase într-o adevărată provocare. Nu se gândea la prietena sa, nu se gândea la nimic . Îl iubea. Murmură ceva ce iar nu s-a înțeles, ca apoi să se ridice , la replica băiatului , în șezut , trăgându-i corpul micuț al vampirului peste picioarele sale . Îi plăcea să-l simtă al său . Buzele i s-au contopit cu cele ale acestuia , fiind doar o dulce atingere.
Acum , sangele meu e în tine . Sau o parte din acesta .
Spuse , în timp ce limba îi atinse pielea brunetului , trecând în zona venei acestuia .
În aceeași zona.
Spuse , lăsându-și respirația să dispară în același timp cu atingerea pielii lui Kane.
Back to top Go down
Kane Reese
Vampire
Vampire
Kane Reese


Posts : 47
Join date : 2012-08-05
Age : 30

Black Etoile - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Black Etoile   Black Etoile - Page 3 Icon_minitimeTue Aug 14, 2012 6:59 am

Se lasa tras din nou pe picioarele lui fara a mai comenta ceva de data asta, raspunzandu-i la dulcele sarut de care devenise atat de dependent. Recunoscuse ca-l iubea insa nu s-ar fi asteptat la asa ceva, avand in vedere ca el era vampir iar vampirii nu prea obisnuiau sa aibe asemenea sentimente atat de repede. Pur si simplu il fermecase instant si nu mai era cale de intoarcere de-acum. Isi musca lasciv buza inferioara cand ii simti saruturile coborate pe gatul lui, fiind o zona cu ''probleme'' pentru Kane. Isi tinea mainile pe umerii brunetului, strangand usor materialul ce-l acoperea intre pumni. Fusese oare o idee chiar atat de buna sa ii faca oboseala sa dispara? Caci el avea un presentiment ca noaptea asta va fi una foarte lunga, in care brunetul avea sa-i aibe corpul dupa bunul plac, pana ce l-ar fi adus in pragul ostenelii. Insa nu ca i-ar fi parut rau, din contra, abia astepta sa-l simta, sa se conecteze cu trupul acestuia, sa vada cat de bun era la pat si cat de mult il iubea. Ranjise larg, pervers, gemandu-i scurt numele in timp ce ii cuprinse mijlocul cu ambele picioarele, fundul lui fiind exact pe mandria acestuia, simtind-o destul de bine desi inca nu era trezita la viata si gata pentru o noapte nebuna.





Back to top Go down
Schewzow Joseph

Schewzow Joseph


Posts : 40
Join date : 2012-08-10

Black Etoile - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Black Etoile   Black Etoile - Page 3 Icon_minitimeTue Aug 14, 2012 7:10 am

Noua poziție a băiatului îi dădu într-un mod sau altul permisiunea de a continua . Astfel că își închise ochii , întorcandu-și corpul astfel încât trupul lui Joseph sa fie deasupra . Aruncă într-un mod rapid orice articol vestimentar ale puștiului , lăsându-l în boxeri . Îl săruta pe buze, ca apoi sa coboare din nou spre maxilar, mușcându-l ușor și trecându-și limba peste muchia acestuia . După coborî din ce în ce mai jos , până la sfârcul drept al lui Kane , prinzându-i-l în propria gură . Trebuia să recunoască : aroma corpului vampirului îl înnebunea. Il mușcă , trecând la celălalt , făcând aceleași lucru , iar asta doar pentru a-l simți întărit . Imediat după acest lucru , coborî spre abdomenul acestuia , lăsând dâre de salivă în urmă . Era dulce . Mâna îi coborî până în boxeri , atingându-i organul , trecându-și unghiile mici peste acesta .
Ești adorabil .
Murmură în timp ce se ridică la nivelul feței acestuia , mușcându-l ușor de gât . Mâna sa îi cuprinse în totalitate organul , mișcându-se ritmic, cu trecerea secundelor tot mai repede. Degetul mare adaugă presiune pe varf , buzele fiindu-i arcuite într-un zâmbet inocent.
Back to top Go down
Kane Reese
Vampire
Vampire
Kane Reese


Posts : 47
Join date : 2012-08-05
Age : 30

Black Etoile - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Black Etoile   Black Etoile - Page 3 Icon_minitimeTue Aug 14, 2012 7:17 am

In scurt timp se trezi cu brunetul peste el si aproape gol, lucru ce-l facu sa roseasca usor. Desi era obisnuit sa se afiseze gol sau aproape gol, de data asta lucrurile stateau intr-un fel mai diferit si faptul ca Joseph il privea il facea sa se rusineze putin, sentiment ce avea sa treaca curand. Toate actiunile brunetului ii creau placere si il faceau sa isi muste buza din ce in ce mai mult si lasciv, ii facea corpul sa ceara din ce in ce mai mult iar mici sunete asemanatoare cu gemete ii paraseau gura fara voie. Isi arcui putin spatele cand acesta ii cuprinse organul si incepuse sa se joace cu el, simtind fiori in intreg corpul, fiori atat de placuti. Isi duse o mana la gura aratand si mai adorabil acum, pierdut in placere, inocenta pe care crezuse ca o pierduse revenind acum la viata, la fel ca si mandria lui.
-Aaaah...J-Jose-ph...uugh...
Vroia cu mult mai mult de la el, vroia sa il simta cat mai curand. Timpul in care refuza sa se culce cu cineva isi spunea acum cuvantul, facandu-l pe Kane foarte sensibil la fiecare atingere a brunetului.





Back to top Go down
Schewzow Joseph

Schewzow Joseph


Posts : 40
Join date : 2012-08-10

Black Etoile - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Black Etoile   Black Etoile - Page 3 Icon_minitimeTue Aug 14, 2012 7:27 am

Îș auzea atât de clar și în același timp plăcut , al năibii de plăcut . Înghiți în sec , fiind cam nesigur de ceea ce avea în gând să facă . Nu făcuse niciodatăașa ceva și totuși avea să încerce . Buzele îi săruta pielea fină , până ajunse cu puțin mai sus de linia boxerilor , pe care îi îndepartă cu ușurință . Îi cuprinse începutul organului cu mâna dreaptă , ca apoi să îl cuprindă între buze , mișcandu-le pe acesta . Nu îi provoca repulsie acum , din contra. Se bucura de tot ce auzea și dorea să continue să îi umezească într-un mod plăcut organul băiatului , până l-ar fi simțit cu adevărat tare . Cealaltă mână îi căzu pe testicule , strângându-le ușor și atingându-le într-un mod blând. Nu după mult timp se ridică , contopindu-și buzele cu cele ale micuțului vampiraș . Îi era atât de dor de ele , încât se simțea ca și sufocat. Îl făcu atât de deăendent. Mâna sa continua să se joace în jurul organului băiatului , având un zâmbet victorios pe chip . Îi plăcea ceea ce se întâmpla.
Cu câți ai mai facut-o ? Știi ?
Întrebă , în funție de răspunsul său știind ce stil să adopte . În funcție de asta se limita și locul ce era principal element al acestui act.
Te iubesc .
Îi murmură la ureche , după care îi săruta lobul acesteia .
Back to top Go down
Kane Reese
Vampire
Vampire
Kane Reese


Posts : 47
Join date : 2012-08-05
Age : 30

Black Etoile - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Black Etoile   Black Etoile - Page 3 Icon_minitimeTue Aug 14, 2012 8:34 am

Mari ochii cand acesta incepuse sa se joace intr-un astfel e mod cu organul sau, simtind placerea cum ii invada fiecare particica din corp, facandu-l sa geama intr-un mod de-a dreptul excitant. Isi arcui putin spatele ca apoi sa isi duca o mana in parul brunetului, chipul lui fiind mai rosu ca oricand. Un vampir ce rosea era un lucru total nou, nici macar nu stiuse ca poate capata o asemenea culoare la ten. Inghiti in sec cand acesta se opri, acceptandu-i sarutul ca apoi sa ii si raspunda, privindu-l usor pierdut cand acesta vorbi, simtind inca placere la nivelul mandriei. Intrebarea aia il calca putin pe nervi, insa nu stia cum sa ii raspunda. O viata de vampir tinea secole la rand si asta presupunea multe aventuri si nopti risipite alaturi de multe persoane.
-Uuhhh...m-multi...S-sunt vampir..la naiba, gandeste si si tu!
Spuse usor enervat, privindu-l oare-cum incruntat, calmandu-se cand auzi acel ''te iuesc'' din partea lui ce-l facuse sa zambeasca larg si sa repete si el acea declaratie. Il iubea, poate mai mult decat ar fi meritat la cum se comportase cu el, insa asta nu mai conta acum.




Back to top Go down
Schewzow Joseph

Schewzow Joseph


Posts : 40
Join date : 2012-08-10

Black Etoile - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Black Etoile   Black Etoile - Page 3 Icon_minitimeTue Aug 28, 2012 7:53 am

Afirmatia sa il facu sa chicoteasca, dand afirmativ din cap . Acum intelesese ca a fost ceva retoric, de-a dreptul banal din toate punctele de vedere. Isi lasa limba peste abdomenul acestuia , apoi si-o trecu peste maxilarul baiatului , sarutandu-l din nou pe buze . Le adora si le vroia. Avea senzatia ca ii apartin . Il nelinisteau cuvintele acestuia ce faceau la referire ca aceasta sa fie singura noapte in care Joseph l-ar fi putut domina . Tusi apasat cand intrerupse sarutul , privindu-l pret de cateva secunde. Rosul din obrajii acestuia ii dadeau un incredibil aer de inocenta, pe care vroia sa i-l fure si sa il absoarba cu orice pret.
Asculta . Nu vreau sa fie ultima oara cand te pot simti .
Murmura oarecum pierdut , ca apoi sa il imbratiseze , sarutandu-i in acelasi timp gatul . Ii sopti ca il adora la ureche , muscandu-i lobul acesteia si zambind exagerat de larg . Se simtea nelinistit . Nu stia cat va dura dar cu siguranta dupa aceste lucruri stia ca va urla disperat dupa o intoarcere in timp . Mainile-i tremurau usor , observandu-se ca era agitat . Nici el nu stia de ce ; dar constientiza ca se indragostise si asta stia ca ii va termina existenta . Sau poate doar exagera, la fel cum o facuse si atunci cand incerca doar sa ii dea o lectie baiatului .
Esti adorabil cand ai obrajii rosii . Stiai ca pot fi atat de rosii , incat i-am putut observa chiar si-n intunericul din padure ?
Intreba amuzat , ca apoi sa isi lase mana dreapta la nivelul feselor acestuia , mangaindu-i nerabdator locul pe care avea sa il muleze dupa propriu plac.
Back to top Go down
Kane Reese
Vampire
Vampire
Kane Reese


Posts : 47
Join date : 2012-08-05
Age : 30

Black Etoile - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Black Etoile   Black Etoile - Page 3 Icon_minitimeWed Aug 29, 2012 3:20 am

Ii raspunse la sarut fara a comenta absolut nimic, lasandu-l sa faca absolut ce vroia. Era pierdut in propriile ganduri, in propriile dorinte ca sa mai poata spune nu la ceva ce tipul ii facea. Avea nevoie sa-l simta mai mult decat avusese nevoie de cineva in tot acest timp de cand traia. Avea nevoie sa simta cum ii invadeaza placerea trupul, avea nevoie sa simta ca era totusi inca viu iar brunetul era cel mai perfect pt aceste lucruri. Dosr el, nimeni altul, era perfect. Totusi simtea cat de agitat putea sa fie, ii simtea mainile tremuranda iar acea imbratisare parca ii umplea sufletul de tristete. Cuvintele rostite de tip il fscura pe Kane sa isi inchida ochii si sa ofteze, sa mediteze asupra unei viitoare decizii. Amandoi se vroiau atat de mult incat nu intelegea de ce era atat de greu sa accepte o relatie sau macar inca cateva nopti petrecute impreuna, imbratisat si imbatati cu amor. Insa stia deja raspunsul oricat de mult ar fi negat: iubita sau mai bine zis logodnica lui. Ea era singura care il facea pe Kane sa sovaiasca asupra unui raspuns afirmativ insa ei nu se mai iubesc cum se iubisera odata si tot ce faceau acum era pura amageala. Poate ca totusi era cazul ca decorul sa se mai schimbe pentru amandoi, atat pentru el cat si pentru brunet. Ofta adanc ca apoi sa isi redeschida ochii si sa-l priveasca atent pe Joseph, zambind dragut dar totusi rusinat cand il auzi, simtind unde ii era mana acum.
[b]-Joseph... Poate asta nu va fi ultima noapte impreuna si, chiar daca stiu ca tu esti acum cu altcineva...am sa imi calc mandria si am sa accept asta. Te-am asteptat prea mult ca sa te pierd acum...am obosit sa tot astept, sunt extenuat si nu vreau decat sa fiu fericit langa cineva. Asa ca, nu va fi ultima noapte.[\b]
Facu o pauza pentru a putea medita iarasi ca apoi sa ii zambeasca.
Back to top Go down
Sponsored content





Black Etoile - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Black Etoile   Black Etoile - Page 3 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Black Etoile
Back to top 
Page 3 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» VON BLACK, Nina Raeven

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Sang de Lune :: Orașul :: Baruri-
Jump to: